Nejnovější recenze ze sekce Hevery

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• Snadná práce a manipulace
  • Poměrně lehký
  • Urychlí přezutí oproti běžnému heveru
  • Pro někoho možná předražený

Hned po vybalení na první pohled je vidět a cítit kvalita. Jedná se o poměrně lehký hever se snadnou manipulací,který dokáže urychlit a usnadnit přehození kol. Se standardním heverem dodáváný v automobilech se to nedá srovnat. Produkt můžu jedině doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Malý, lehký skladný
  • Nízký profil
  • Matky, které se povolují

Koupil jsem , vyzkoušel hned na několika autech a jsem spokojený. Snadná a rychlá manipulace. Bez problémů zvedne i SUV auto. Jediná výtka k tomu zboží je povolující se matky, ale není to závažný problém, buď vyměníte a nebo občas dotáhnete. Mohu jen doporučit koupi toho výrobku.

Ověřený zákazník Hanzal Miroslav

Přidáno: 1. května 2024

(naposledy upraveno 1. května 2024)

Zakoupeno v Hanzal

Výrobek je dobrý, ale dorazil s poškozeným kolečkem, řešeno reklamací a dohodou s obchodem, že vadný díl zašlou na moji adresu a já si ho vyměním. Už je to skoro měsíc a nic nepřišlo, proto hever ani nemohu používat. Špatná zkušenost s obchodem, kde mi tvrdily že to bude trvat až 10 dní, uvažuji už o vrácení zboží.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

Přidáno: 30. dubna 2024

• Skladná velikost
  • Vysoký zdvih
  • Jednoduché ovládání
  • Nevím o žádném

Takový zvedák podle mě nesmí chybět v žádné domácí dílničce. Na relativně vysoký zdvih a zároveň není moc velký, takže je dobře skladovatelný a nezabírá moc místa. Zvedal jsem i auto typu SUV a neměl s tím žádný problém. Já mohu rozhodně doporučit, i cena je totiž přijatelná.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

Přidáno: 30. dubna 2024

• nízký profil
  • lehce se pohybující kolečka
  • vysoký zdvih
  • nízká váha
  • žádný

Vlivem nízkého profilu a vysokého zdvihu heveru je vhodný pro všechny typy vozidel. Snadné použití jak na betonovém tak i travnatém nebo případně hliněném povrchu. Kolečka se snadno pohybují na složitém povrchu. Použití je celkově velmi jednoduché a intuitivní.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Snadné zvednutí
  • Díky kolečkům zajede pod auto
  • Stabilní
  • Postupné svezení zpátky na zem
  • Při prvním přezutí jsem nic nenašel a snad ani nenajdu

Sixtol Pojízdný hydraulický zvedák SX Jack MINI 2 t je to co jsem potřeboval.
Máme dvě auta, které přezouváme jaro / podzim a chtělo to pořádného parťáka, který se mě nepokusí zmrzačit.
Tento fešák dorazil v krabici a byl téměř okamžitě připraven do akce.
Bylo nutné pouze dotáhnout ventil na uvolnění tlaku, což mi došlo ve chvíli, kdy se né a né zvednout, ale jinak šlape jak hodinky.
Kapalina neuniká, zdvih i uvolnění je postupné a hlavně při spouštění auto nedopadne tvrdě na zem.
Zatím můžu jen doporučit každému domácímu kutilovi, který si chce přezout auto sám.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• lehkost
  • skladnost
  • nízký profil
  • nedá časté zatěžování
  • zvedne auto jen do 2 tun

Výhody nízkého profilu u pojízdného hydraulického zvedáku jsou opravdu jen ty, že je na nízké podvozky, je skladný a lehký. Co se týká funkci koleček,tak určitě není stavěný na nějaké časté zatěžování, celkově je zvedák jaksi pofidérní. Takže na nějaké občasné zvednutí je ok,alee do nějaké autodílny určitě ne. Zvedne auto do 2,0 tuny a rozpětí má 135- 335mm. Snadno se s ním manipuluje,což je určitě plus a zvládnou to i ženy.

MAR-POL Pojízdný hydraulický zvedák 2,5 t 100-400mm

MAR-POL Pojízdný hydraulický zvedák 2,5 t 100-400mm

Ověřený zákazník protechshop.cz Lape

Zakoupeno v protechshop.cz

• hever funguje. Ale zatim jsem s nim nic nezvedal, az na zimu az budu prezouvat.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

Přidáno: 28. dubna 2024

• Manipulace
  • Pogumování zdvihu

Zvedák po rozbalení překvapí svojí jednoduchostí. Složení i s návodem zabere nanejvýš 15 minut.
S tím i veškeré pochopení ovládání, které je zajištěno přibalenou tyčí. Po pár minutách je tak člověk schopen auto bezpečně zvednout a pak i posadit bez sebemenších problémů. Jediné co není u zvedáku a mohlo by se dopilovat je pogumování zdvižné

JCB TH33013, Nízkoprofilový hydraulický zvedák s pojezdem, 3t

JCB TH33013, Nízkoprofilový hydraulický zvedák s pojezdem, 3t

Ověřený zákazník ARETAČNÍ PŘÍPRAVKY Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2024

Zakoupeno v ARETAČNÍ PŘÍPRAVKY

• Robustní, vysoký zdvih.

Ověřený zákazník Testuj.to Marti

Přidáno: 26. dubna 2024

• Velice skladný
  • Rychle se zvedá
  • Malý zdvih pro auta s většími pneu

Hydraulický zvedák SIXTOL. Skvělý pomocník do garáže, musím pochválit rychlý zdvih, nízký profil je skvělý pro auta s nízkým podvozkem. Bohužel musím vytknout, při práci s auty s vyššími koly je zdvih nedostačující, ale na klasické automobily je to nedocenitelný pomocník.
Chválím kvalitní kolečka, která se nezaleknou ani hrubšího terénu. Je skladný a kupodivu velmi lehký a díky pevnému držáku, který je příjemně vykrojený do dlaně se dá snadno přenášet.
Doporučuji.

BGS 2889 Pojízdný zvedák hydraulický 2,5 t

BGS 2889 Pojízdný zvedák hydraulický 2,5 t

Ověřený zákazník ARETAČNÍ PŘÍPRAVKY Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2024

Zakoupeno v ARETAČNÍ PŘÍPRAVKY

• Hever vypadá velmi kvalitně vyroben. Zdvih díky dvěma pístům je okamžitý.
Petex Hydraulický pojízdný hever 2000kg

• Nic se nikde nevyklá
  • Kvalitní

Nemá nevýhodu

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• opravdu nízký
  • dobrá manipulace
  • plynulé spouštění
  • v balení není gumová podložka pod prahy

Vyzkoušeno při jarní výměně kol na Ford Courier a Ford Fiesta. Zvedák mě mile překvapil. Dobrá manipulace díky držadlu a ani jeho váha není závratná. Stabilita je díky kolečkům taky dobrá, nemusíte se bát ani nezpevněného povrchu, ale zároveň zvedák nikam neujíždí. Výměna kol tedy proběhla bez problémů, zdvih je rychlý a dostatečný, spouštění jde plynule regulovat. Zvedák určitě doporučuji, za tu cenu není co řešit.

Mám jen jednu výtku a to, že jsem si musel v jednom čínském marketu za 48 kaček objednat gumovou podložku (váleček s výřezem), abych si nepoškodil prahy, protože zvedat přímo miskou zvedáku asi není to pravé ořechové. Nevím, proč není podložka součástí balení, klidně bych si za ni i rád připlatil než ji muset někde shánět.

Heyner Hever nůžkový Profi 2 t

Heyner Hever nůžkový Profi 2 t

Ověřený zákazník autio.cz autodoplňky Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2024

(naposledy upraveno 24. dubna 2024)

Zakoupeno v autio.cz autodoplňky

• Dobrý výrobek
  • Pravda první hever od této značky vydržel jen 3 roky
Winntec Y420333 pojízdný hydraulický zvedák 3 t

Winntec Y420333 pojízdný hydraulický zvedák 3 t

Ověřený zákazník vawobchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2024

(naposledy upraveno 24. dubna 2024)

Zakoupeno v vawobchod.cz

Je to Čína a ne uváděné Holandsko, a další polopravdy o výrobku.

Amio Hydraulický zvedák nízkoprofilový 2 t

Amio Hydraulický zvedák nízkoprofilový 2 t

Ověřený zákazník EufabCZ s.r.o. Aleš

Přidáno: 23. dubna 2024

Zakoupeno v EufabCZ s.r.o.

• Super nízký profil, dostane se všude

Ověřený zákazník Testuj.to Ladislav

Zakoupeno v Testuj.to

• Jednoduchá obsluha (zvládne to jak začátečník tak i žena)
  • Nízký profil vejde se snadno pod vůz
  • Díky kolečkům je snadno manipulace s heverem pod vozidlem přesně tam kam hod potřebujete dostat
  • Hezká červená výrazna barva
  • Snadný zdvih bez námahy
  • Ulehčuje prací s výměnou pneu. Hlavně se zvednutím vozu
  • Ocenil bych delší tyč na zdvih. Kdyby byla teleskopická a dala se zdvojnásobit délka určitě by to mělo využití když se chcete někam dostat pod motor tak ta krátká typ nedosáhne pak na vypousteci ventil :/
  • Pokud máte prázdný kufr a hever tam jen odložíte tak v každé zatáčce bude cestovat po celém kufru

Krásně červený na kolečkách sen každeho pneuservisu nebo kutila co si rád vymění doma kola na voze sám a nechce se u toho dřít. Díky jednoduchému ovládání a systému koleček je manipulace s heverem jednoduchá a přirozená. To tak ze to zvládne jak žena , muž tak i to ono co má čerstvý řidičský průkaz. Kvůli nízkému zdvihu se dostanete s heverem skoro všude pod auto i tam kam by jste nechtěli :D Jednoduchý systém zvedání a následného povoleni ( otočením pojistného ventilů pomoci tyče , která zároveň slouží i jako zvedací tyč dosáhnete kýženého výsledku ( bud zvednete nebo snižte výšku heveru) . Hever je určen pro toho kdo se nechce drit a hledat nosné body a proste auto zvedne třeba za rameno aby mel vůz hezky vysoko a kola se snáze měnila ( nebo třeba brzdové destičky , kotouče , olej apod).
Jen si dejte pozor aby jste si ho nedali do prázdného kufru díky skvělým kolečkam Vám bude určitě cestovat po celém kufru a to každy kruhak určitě uctíte takovou jemnou ránu do kufru. Hever vypadá bytelné takže ho asi zdědi za 60 let někdo po mě :)

Keltin Pojízdný hydraulický zvedák 2 t

Keltin Pojízdný hydraulický zvedák 2 t