Nejnovější recenze ze sekce Hevery

Güde Hydraulický zvedák GSH 5 t 18041

Güde Hydraulický zvedák GSH 5 t 18041

Sýrkl Sýrkl

Přidáno: včera, 16:06

(naposledy upraveno včera, 16:08)

• Nejde dolů musí se mu pomoct.

Ověřený zákazník Testuj.to Denis

Přidáno: 8. května 2024

• Váha
  • Nízký
  • Není

Výhody zvedáku Sixtol Pojízdný hydraulický zvedák SX Jack MINI 2 t je určitě váha. Díky, které je lehká manipulace. Skladnost a určitě nízký profil zvedáku. Ideální parťák do garáže i pro snížena auta. Další výhodou je určitě bezkonkurenční cena v poměru kvalita / cena určitě patří mezi nejlepší!

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Zabalení
  • Ovladatelnost
  • Funkčnost
  • Zatím nic.

Zvedák se mi nejen líbí vzhledově ale taktéž se sním skvěle pracuje. Snadno ovladatelný a spolehlivý zvedák který splnil veškerá má očekávání. Myslím si že poměr cena-výkon je velmi adekvátní. Zkoušel jsem zvedák na více karoserií (hatchback,sedan,combi) a všechny zvedl úplně bez problému. Velká spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Snadné použití
  • Nízký profil
  • Praktická kolečka
  • Nespolehlivé plastové madlo

Zvedák je praktický, snadno se používá, funguje jak má, jen to plastové poutko na přenášení mi nepřijde úplně spolehlivé. Jinak vypadá dost kvalitně, přijde mi fajn, že má kolečka a ten kdo má nižší auto ocení, že je zvedák nízkoprofilový. Za mě, mohu jedině doporučit!

Heyner Hever nůžkový 2000 kg s ráčnou

Heyner Hever nůžkový 2000 kg s ráčnou

Ověřený zákazník Autodoplňky JAMAR Milan

Zakoupeno v Autodoplňky JAMAR

• Pevné kvalitní provedení
  • jak klika, tak i na klíč
  • pevné pouzdro

Pevné kvalitní provedení, s gumovou podpěrou. Možnost použík k zdvižení břemene jak kliku, tak i ráčnu s poměrně dlouhým trubkovým klíčem určeným k propojení zvedáku a ráčny. Solidní materiál.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• jednoduchá konstrukce
  • bytelný
  • snadná manipulace
  • funkční kolečka
  • Vyšší hmotnost (někdo může vnímat jako klad)
  • bez závěsu na páku
  • bez kufru na přenášení

Pokud hledáte zvedák, se kterým se snadno manipuluje a má jednoduchou a bytelnou konstrukci, mohl by být Sixtol dobrou volbou. Jeho kolečka umožní posun zdvihnutých předmětů. Na druhou stranu je bytelnost vykoupena trochu vyšší hmotností. Co mi ale chybí, je závěs na páku, nebo alespoň nějaký kufr/taška, abych páku nemusela neustále hledat.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Jednoduchá manipulace
  • Srozumitelný návod
  • Kolečka
  • Žádnou jsem nenašla

Tento hydraulický zvedák od značky Sixtol SX Jack mini 2t je další spolehlivý kousek do výbavy našeho auta. Dobře se sním manipuluje je jednoduché ho používat a díky spolehlivým kolečkům nedělá ani mě problém ho používat, oproti jiným zvedákům které je nemají.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Zakoupeno v Testuj.to

• Opravdu nízký, dostanete se s ním téměř pod každé auto.
  • Guma na zvedací tyči nevydržela.

Vyzkoušeno a musím říct, že super. Hever je nízký a dostanete se i pod nižší auta. Dříve nacpat hever pod Forda jsem měla problém a tímto je to naprostá hračka. Oceňuji robustní konstrukci a kolečka jsou dost pevná. Jediné co je na vadu, že gumová rukojeť se protáčí a občas vypadává.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Celkem lehký
  • Super zabalen
  • Auto se s ním zvedá lehce
  • Trochu odřený

Hydraulický zvedák od Sixtolu se stal nedílnou součástí mé garáže a musím uznat, že to byla skvělá volba. Jeho spolehlivost mě mile překvapila - bez problémů zdvihne mé auto a poskytuje mi potřebnou jistotu při práci pod ním. Balení bylo pečlivě provedené, i když na zvedáku byla jedna malá oděrka. Ale víte co? Vzhledem k jeho výkonu a spolehlivosti mi to vůbec nevadí. Celkově jsem s ním velmi spokojený a rád bych ho doporučil každému, kdo hledá spolehlivý zvedák pro své auto.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Manipulace
  • Výdrž?

Hydraulický pojízdný zvedák splnil očekávání. Auto zvedl (nespadlo :D ). Hezky se s ním manipuluje, olej nevytíká, kolečka drží stále ve stejném tvaru. Jen otázka, jak je kvalitní a jak dlouho vydrží? Po jednom vyzkoušení se to nedá moc posoudit, uvidíme dál.

Ověřený zákazník Testuj.to Filip

• snadná manipulace
  • rychlé spouštění vozu
  • Krátká tyč

Urychlí a zpohodlní práci při přezouvání kol oproti klasickému heveru. Auto se spouští docela rychle, prvně mě to zaskočilo.
Tímto heveremje lepší zvedat za nápravu. U jednoho z mých nižších vozů není moc místa na zbyt a to opravdu až tak nízké není (Megane GT)

JCB TH33013 Nízkoprofilový hydraulický zvedák s podpěrami TH56957 3t

JCB TH33013 Nízkoprofilový hydraulický zvedák s podpěrami TH56957 3t

Ověřený zákazník ARETAČNÍ PŘÍPRAVKY Ověřený zákazník

Zakoupeno v ARETAČNÍ PŘÍPRAVKY

Robustní provedení, kvalitní dílenské zpracování, zvedák netřeba krom nasazení páky více kompletovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• Snadná práce a manipulace
  • Poměrně lehký
  • Urychlí přezutí oproti běžnému heveru
  • Pro někoho možná předražený

Hned po vybalení na první pohled je vidět a cítit kvalita. Jedná se o poměrně lehký hever se snadnou manipulací,který dokáže urychlit a usnadnit přehození kol. Se standardním heverem dodáváný v automobilech se to nedá srovnat. Produkt můžu jedině doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Malý, lehký skladný
  • Nízký profil
  • Matky, které se povolují

Koupil jsem , vyzkoušel hned na několika autech a jsem spokojený. Snadná a rychlá manipulace. Bez problémů zvedne i SUV auto. Jediná výtka k tomu zboží je povolující se matky, ale není to závažný problém, buď vyměníte a nebo občas dotáhnete. Mohu jen doporučit koupi toho výrobku.

Güde 18033 posuvný hydraulický zvedák 2,5 t

Güde 18033 posuvný hydraulický zvedák 2,5 t

Ověřený zákazník Hanzal Miroslav

Přidáno: 1. května 2024

(naposledy upraveno 1. května 2024)

Zakoupeno v Hanzal

Výrobek je dobrý, ale dorazil s poškozeným kolečkem, řešeno reklamací a dohodou s obchodem, že vadný díl zašlou na moji adresu a já si ho vyměním. Už je to skoro měsíc a nic nepřišlo, proto hever ani nemohu používat. Špatná zkušenost s obchodem, kde mi tvrdily že to bude trvat až 10 dní, uvažuji už o vrácení zboží.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

Přidáno: 30. dubna 2024

• Skladná velikost
  • Vysoký zdvih
  • Jednoduché ovládání
  • Nevím o žádném

Takový zvedák podle mě nesmí chybět v žádné domácí dílničce. Na relativně vysoký zdvih a zároveň není moc velký, takže je dobře skladovatelný a nezabírá moc místa. Zvedal jsem i auto typu SUV a neměl s tím žádný problém. Já mohu rozhodně doporučit, i cena je totiž přijatelná.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

Přidáno: 30. dubna 2024

• nízký profil
  • lehce se pohybující kolečka
  • vysoký zdvih
  • nízká váha
  • žádný

Vlivem nízkého profilu a vysokého zdvihu heveru je vhodný pro všechny typy vozidel. Snadné použití jak na betonovém tak i travnatém nebo případně hliněném povrchu. Kolečka se snadno pohybují na složitém povrchu. Použití je celkově velmi jednoduché a intuitivní.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Snadné zvednutí
  • Díky kolečkům zajede pod auto
  • Stabilní
  • Postupné svezení zpátky na zem
  • Při prvním přezutí jsem nic nenašel a snad ani nenajdu

Sixtol Pojízdný hydraulický zvedák SX Jack MINI 2 t je to co jsem potřeboval.
Máme dvě auta, které přezouváme jaro / podzim a chtělo to pořádného parťáka, který se mě nepokusí zmrzačit.
Tento fešák dorazil v krabici a byl téměř okamžitě připraven do akce.
Bylo nutné pouze dotáhnout ventil na uvolnění tlaku, což mi došlo ve chvíli, kdy se né a né zvednout, ale jinak šlape jak hodinky.
Kapalina neuniká, zdvih i uvolnění je postupné a hlavně při spouštění auto nedopadne tvrdě na zem.
Zatím můžu jen doporučit každému domácímu kutilovi, který si chce přezout auto sám.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• lehkost
  • skladnost
  • nízký profil
  • stabilita
  • nedá časté zatěžování
  • zvedne auto jen do 2 tun

Výhody nízkého profilu u pojízdného hydraulického zvedáku jsou opravdu jen ty, že je na nízké podvozky, je skladný a lehký. Co se týká funkci koleček,tak určitě není stavěný na nějaké časté zatěžování, celkově je zvedák jaksi pofidérní. Takže na nějaké občasné zvednutí je ok,alee do nějaké autodílny určitě ne. Zvedne auto do 2,0 tuny a rozpětí má 135- 335mm. Snadno se s ním manipuluje,což je určitě plus a zvládnou to i ženy.

MAR-POL Pojízdný hydraulický zvedák 2,5 t 100-400mm

MAR-POL Pojízdný hydraulický zvedák 2,5 t 100-400mm

Ověřený zákazník protechshop.cz Lape

Zakoupeno v protechshop.cz

• hever funguje. Ale zatim jsem s nim nic nezvedal, az na zimu az budu prezouvat.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25